VÍTEJTE V ADELE

Menu

 

 

 

 

Pokrmy připravované a pravidelně obměňované týmem zkušených kuchařů se odvozují z konceptu, jehož cílem je spojení jednoduchosti s rafinovaností chuťových linií. Pokrmy jsou vždy připravovány z čerstvých, sezónních surovin.Vaši pozornost si zaslouží i naše speciální obědové menu.

Stálé menu nabízí speciality zejména středomořské a mezinárodní kuchyně. ADELE Restaurant & Bar je nekuřácká restaurace, avšak na celoročně kryté a vyhřívané terase je kouření v určených hodinách povoleno.

 

 

Naši hosté nám potvrzují, že podstatnou devizou ADELE je pestrá nabídka čerstvých odlehčených pokrmů v kombinaci s rychlostí a kvalitou servisu a cenovou dostupností. Těšit se můžete na variace salátů a netradičních předkrmů, domácích těstovin a speciálně upravených mas.

Nabízíme lahodnou kávu, domácí limonády, fresh koktejly, italská vína, domácí pečivo, pokrmy z pece. ADELE Restaurant & Bar je vám také k dispozici v ranních a dopoledních hodinách. Nabízí bohatý a pestrý snídaňový bufet, na kterém naleznete mimo jiné také sushi, zmrzlinu, fresh džus a jiné.

 
×

Online rezervace